





454 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціни
Світлодіодний фітосвітильник для рослин призначений для заміни сонячного світла під час проходження процесу фотосинтезу рослин на різних стадіях росту й нарощування біомаси.
Широко використовується як у домашніх умовах, так і в господарстві, оранжереях, парниках тощо.
Є можливість послідовного увімкнення в лінію та використання з таймером часу включення.
Світильник безпечний для всіх видів рослин. Підходить для розсади рослин!
Шнур для під'єднання сівітильника в розетку до комплекту входить!
| потужність | 18W |
| фотонний потік | 15,5 мкмоль/с |
| колір світіння | спектр фотосинтез |
| розмір | 118*35*27мм |
| ступінь захисту | IP40 |
| матеріал корпусу | пластик білий PC |
| матеріал розсіювання | пластик прозорий ABS |
за посиланням можна подивитися інші фітосвіти: https://svetotechnika.com.ua/g84975828-fito-svetilniki

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1200 мм |
| Споживана потужність | 18 Вт |