

275 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Акумуляторний світильник Акумуляторний світильник ARDERO EL120 DC 2 W 6500 K має корпус з білого пластику та має 30 SMD світлодіодів. Шнур для з'єднання з мережею 220 V легко ховається в корпус. Вбудований в акумуляторний світильник Акумуляторний світильник ARDERO EL120 DC 2 W 6500 K DC акумулятор типу Lithium 3,7V має ємність 1000мА·год, що забезпечує безперервне освітлення впродовж 8 год.
| робоча напруга | 230/50Гц |
| потужність | 2 Вт |
| час зарядки | 18-20 годин |
| час роботи від акумулятора | 4 -8години |
| тип акумулятора | Ni-CD |
| ємність акумулятора | 1000мАг |
| кількість світлодіодів | 30LED |
| світловий потік | 100Лм |
| колір світіння | білий |
| ступінь захисту від пилу і вологи | IP20 |
| розміри | 200*55*30 мм |
| робоча температура | від -10С до +50С |
| матеріал | пластик |
| час переходу на автономний режим | 1с |

Ми на лінії з 9-00 до 18-00
Чекаємо ваших замовлень!
|
1 |
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2 |
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3 |
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4 |
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Час роботи в аварійному режимі | 5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 2 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Тривалий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір розсіювача | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 170 г |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Кількість сторін підсвічування | 1 |
| Світловий потік | 100 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота мм | 30 |
| Довжина мм | 205 мм |
| ширина мм | 65 |