






513 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодні переносні акумуляторні світильники для аварійного освітлення.
Моделі призначені для забезпечення освітлення за відсутності напруги або в місцях без доступу до мережі.
Світильник є вдалим вибором у подорожах, на природі або у випадках, коли необхідне довге освітлення у важкодоступних місцях: під час ремонтних робіт, підвалах тощо.
Лаконічний дизайн дає змогу використовувати світильники як у сучасних приміщеннях, так і компактно зберігати на випадок потреби.
Корпус світильника виготовлений із якісного нежовта під час використання пластику.
Світильник призначений для постійного та тимчасового використання і має висувні пази для надійного кріплення на поверхні та вбудований шнур.
Ви можете регулювати яскравість світильника та тривалість автономної роботи.
Змінний літій-іонний (Li-ion) акумулятор забезпечує тривалу роботу в автономному режимі.
Захист від надмірного заряджання та повного розряджання. Функція допомагає запобігти передчасному виходу з ладу батареї.
Індикатор заряду батареї
| Бренд | Ardwro |
| Потужність | 4Вт |
| Світловий потік | 200Lm |
| Світлова температура | 6500K |
| Матеріал | пластик |
| Колір | білий |
| Функція димування | да |
| Захист | IP20 |
| Ємність батареї | 2000 мА·год |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Гарантія | 12 міс |
Ченемо ваші замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Світловий потік | 350 лм |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Довжина | 350 мм |
| Ємність акумулятору | 2000 мАг |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота мм | 35 |
| Висота | 35 мм |
| Потужність | 4 |
| Ширина | 70 мм |
| Термін служби | 5 час |
| Напруга | 220 |
| Колір корпусу | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Спосіб монтажу | Накладної |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип освітлення | Світильник |
| Джерело світла | LED module |
| Дистанція розпізнання | 20 м |
| Режим роботи | Тривалий |
| Колір розсіювача | Білий |
| Час роботи в аварійному режимі | 5 час |
| Вбудований сенсор | Немає |
| Кількість сторін підсвічування | 1 |
| Довжина мм | 365 мм |
| ширина мм | 70 |