






135 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодна лампа 3W 6400 К 5вольт (білий холодний)є аналогом лампи розжарювання 30W і може використовуватися як основне джерело освітлення.
Має приємне для очей нейтральне світіння (денне світло) без шкідливої пульсації. Матовий розсіювач створює м'яке розсіяне світло за високої яскравості.
Переваги світлодіодної лампи 3W 6400 К 5вольт (білий холодний)
|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтіння, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40% проти енергоощадних ламп. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус із термостійкого пластику забезпечує оптимальний тепловий режим для світлодіодів. |
|
|
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи лампи (до 30 000 годин) |
|
|
Зроблена під стандартний патрон Е27, підійде до більшості люстр і світильників. |
|
|
|
| споживана потужність | 3W |
| аналог лампи розжарювання | 30 W |
| тип цоколя | -- |
| світловий потік | 250 Lm |
| колір світіння | 6400 К |
| кут розсіювання світла | 200° |
| робоча напруга | 5V |
| виробник | Китай |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| габарити | 60*90 мм |
| термін експлуатації | 30 000 годин |
| гарантія | 1 рік |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей товар за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують замовлення й організують оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | Cable |
| Потужність | 3 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 30 Вт |
| Напруга | 5 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Джерело світла | LED module |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 250 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Термін служби | 5 час |
| Колір корпусу | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Спосіб монтажу | Стельовий |
| Тип освітлення | Лампа |
| Застосування освітлення | Для внутрішніх приміщень, Для зовнішнього освітлення, Евакуаційне освітлення |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Дистанція розпізнання | 20 м |
| Режим роботи | Тривалий |
| Лампочка | Немає |
| Блок живлення | Немає |
| Колір розсіювача | Білий |