






1 125 ₴
Показати оптові ціни
| Світлова температура | 4000к |
| матеріал курпусу | метал |
| тип лампи | LED |
| напруга сети | 220-240 В |
| степень вологості | IP20 |
| Колір корпусу | черный |
| Відступ від стіни | 2см |
| вимикача на корпусі | немає |
| цоколь | Е27 |
| діаметр | 15 см |
| гарантія | 1 рік |
| Потужність | 5 ват |
Ми на лінії з 9-00 до 20-00-дзвоніть! :)| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 15 см |
| Ширина | 2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |