






108 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Цей ліхтар - дуже гарна модель за такі гроші.
Переваги:
Основні характеристики:
| тип живлення | акумулятор |
| Потужність | 1W |
| відстань освітлення | 3 м |
| Колір світіння | 6500К |
| Світловий потік | 25 Lm |
| Напруга | 3.7V |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Гарантія | 6 місяців |

Одягаємо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банку за самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 500 мАг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Світловий потік | 25 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Червоний |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр | 35 мм |
| Потужність | 1 |
| Ширина | 35 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Довжина | 130 |
| Напруга | 3.7 |
| Колірна гамма | Білий |
| Індекс передачі кольору, не менше | 70 |
| Колір корпусу | Червоний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Джерело світла | LED module |