
455 ₴
Показати оптові ціниПодовжувач-переноска 15м 2*1мм2 10А 250В ДО 2200 Вт ДСТУ
Служить для передачі електроживлення на відстань у разі, коли довжини наявного шнура недостатньо, щоб дістати до розетки. Являє собою захищену розетку, прикріплену до електрокабелю довжиною 15 м, на кінці якого є лита нерозбірна вилка.
Застосовується як для дому, так і для роботи на будівництві, в саду ,городі, де потрібно підключення електроприладів на відстані. Подовжувач виконаний з морозостійкого кабелю, однак його не варто використовувати у вологих і хімічно активних середовищах.
Моделі без котушки зручні для роботи електропили та газонокосарками, оскільки повністю розмотуються і не ускладнюють пересування. До подовжувача можна підключати навантаження загальною потужністю приблизно до 3 кВт.
Перед роботою необхідно максимально розмотати подовжувач щоб уникнути оплавлення ізоляції.
| виробник | Слобожанський Кабельний Завод |
| напруга | 250 V |
| номінальний струм | 10А |
| кількість жил | 2 |
| переріз жил | 1 кв. мм |
| потужність | 2200W |
| тип вилки | євро |
| тип розетки | F (євро) |
| кількість розеток | 1 |
https://svetotechnika.com.ua/g98244697-udliniteli-perenoski

Ми на лінії з 9-00 до 18-00
Наші переваги:
! вигідні ціни для оптових клієнтів
! великий вибір продукції( частина товару поки не представлено в інтернет-магазині)
! якісний товар
! відправка товару по всій Україні будь-яким зручним для Вас перевізником
! консультація і підбір і підключення продукції за Вашими побажаннями
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Слобожанський Кабельний Завод |
| Країна виробник | Україна |
| Вхідна вилка | Євро |
| Вимикач | Ні |
| Зовнішня розетка | Так |
| Вихідна розетка | Євро |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шнура | 15 м |
| Заземлення | Ні |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захисна кришка | Ні |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Кількість жил | 2 |
| Намотування на рамку | Ні |
| Мережевий роз'єм | Ні |
| Перетин жил | 1 кв.мм |
| Стан | Новий |
| Спосіб намотування кабелю подовжувача | Ручна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип подовжувача | Подовжувач |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Потужність навантаження | 3000 Вт |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |