

383 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціни
Використання світильника стимулює та прискорює ріст і розвиток рослин, овочів, розсади, квітів...
Широко використовується як в домашніх умовах, так і в господарстві, оранжереях, парниках і т. д.
Є можливість послідовного включення в лінію та використання з таймером часу включення.
Світильник безпечний для всіх видів рослин.
Шнур для під'єднання світильника в розетку до комплекту входить!
| потужність | 18W |
| фотонний потік | 15,5 мкмоль/с |
| колір світіння | спектр фотосинтез |
| розмір | 1198*35*27мм |
| ступінь захисту | IP40 |
| матеріал корпусу | пластик білий PC |
| матеріал розсіювання | пластик прозорий ABS |
. .
Шнур в комплект не входить
за посиланням можна подивитися інші фіто світильники: https://svetotechnika.com.ua/g84975828-fito-svetilniki

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1200 мм |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Основні | |
| Напруга | 230 |
| Користувацькі характеристики | |
| Споживана потужність (W) | 18 |