









171 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Має всередині акумулятор ААА 200мАг.
Увага! Заміна акумулятора здійснюється у міру виходу з ладу, але не рідше за раз в півроку.
Призначений для підсвічування присадибних ділянок, скверів.
Газонний світильник має розмір 85х380 мм. Корпус газонного світильника виготовлений із пластику. Усередині розміщений мікропальчиковий акумулятор на 200мАг.
Також є й інші моделі газонних світильників: https://svetotechnika.com.ua/g3888356-gazonnye-svetilniki-solnechnoj

Одягаємо ваші замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для освітлення парковок, Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна гамма | Теплий білий |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Матеріал корпусу | Композитний матеріал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 1.2 В |
| Потужність | 0.6 Вт |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Світловий потік | 90 лм |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | LED module |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Термін служби | 2 років |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колірна температура | 2700К |
| Джерело світла | Діоди |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір плафона | Прозорий |
| Розміри | |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 8.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Датчик руху | Ні |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Стиль виконання | Бароко |