
158 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
LNV чорний хром точковий вбудовується алюмінію світильник
Встановлюється в монтажний отвір підвісної стелі за допомогою пружинних лапок.
Алюмінієвий світильник ідеально підійде для оформлення сучасних, стриманих інтер'єрів, виконаних в стилі hi-tech, мінімалізм і техно.
Такі світильники ідеально будуть виглядати не тільки в інтер'єрах житлових приміщень, але і в приміщеннях кафе, ресторанів, готелів і т. д.
Можуть використовуватися в якості як основного освітлення, так і для створення світлових акцентів у певних ділянках приміщення або на окремих предметах інтер'єру.
Дизайн. Конструкція складається з основи і декоративного кільця, яке надає дизайну світильника обсяг. Залежно від моделі, колір основи і колір кільця можуть збігатися або відрізнятися.
Варіанти монтажу. Світильники можна встановлювати, як з кільцем, так і без нього.
Лампа в комплект не входить і підбирається індивідуально в залежності від вимог до сили освітленості приміщення
|
Основні |
|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Галогенна,світлодіодна |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Колір | чорний хром |
| Виробник | LNV |
| Країна виробник | Китай |
|
Габаритні розміри |
|
| Висота | 40 мм |
| Діаметр | 96 мм |
| Вбудовуваний розмір | 65 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | алюміній |
| Тип | точковий |
| Комплектація | без лампочок |
| Форма | кругла |
| Вологозахист | IP20 |
| Харчування | мережне |
| Монтаж | врізний |
Підключення лампи проводиться до джерела живлення, який відповідає технічним характеристикам вставляється лампи (12V, 230V)
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші подібні вбудовані світильники:https://svetotechnika.com.ua/g18183340-tochechnye-svetilniki-feron
До цього світильника підходять світлодіодні лампи:https://svetotechnika.com.ua/g85540264-lampy-mr16-g53
Замовити Светильник чорний хром точковий вбудовується алюмінію світильник
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Спрямоване світло | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Колір | Чорний |