








61 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світильник DL53 може використовуватися як основне освітлення, так і декоративне підсвічування в житлових, торгових і адміністративних приміщеннях, кафе, ресторанах, готелях тощо.
Світильник разом із лампою має дуже компактні розміри за висотою (удвічі менше, ніж у світильників під лампу MR-16), що надзвичайно зручно для монтажу в приміщеннях із малим запотоковим простором.
Лампа типу GX35, яка використовується у світильнику, має чималу площу світіння, а також виступає за межі світильника та розсіює світло не тільки вниз, але й убік. Це забезпечує максимальне розсіювання світла від такого світильника.
До комплекту світильника входить термокільце, яке захищає матеріал натяжної стелі від розриву, перегрівання, втрати кольору та деформації.
Продукція ТМ "Feron" — це використання передових технологій, і водночас оптимальне співвідношення ціни та якості.
|
Компактие размеры |
|
|
Основне освітлення |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Розсіює світло не тільки вниз, але й убік |
|
Захищає матеріал натяжної стелі від розриву, перегрівання, втрати кольору та деформації |
||||||||||||||||||||||||||
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи лампи |
||||||||||||||||||||||||||
|
Встановлюється в житлових, торгових і адміністративних приміщеннях, кафе, ресторанах, готелях. |
||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!» реалізує цей товар за гуртовими та роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультуються, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Спрямоване світло | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GX53 |
| Потужність лампи | 35 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Коричневий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма | Кругла |
| Встановлення | Настінно-стельовий, Стельова |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 106 мм |
| Ширина | 106 мм |
| Діаметр | 106 мм |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр врізного отвору | 80 мм |
| Вага | 70 г |