


180 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Кутовий алюмінієвий профіль має довжину 2 м*16 мм*16мм.
Різновиди можна подивитися перейшовши через посиланняhttps://svetotechnika.com.ua/g4087922-profil-alyuminievyj-dlya
Замовити Алюмінієвий кутовий круглий профіль для світлодіодної стрічки

Ми на лінії з 9-00 до 18-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Довжина стрічки | 2 м |
| Матеріал стрічки | Алюміній |
| Товщина стрічки | 16 мм |
| Ширина стрічки | 16 мм |