





540 ₴
Показати оптові ціниФасадний світильник призначений для архітектурного підсвічування фасаду будинку, паркана, балкона, тераси, елементів архітектурного комплексу тощо.
Завдяки лаконічному, стильному та лаконічному дизайну такий світильник підійде і для домашнього інтер'єру, наприклад, для освітлення ванної, передпокою, кухні або офісу.
Живлення світильника відбувається від мережі 220V.
Потужність основної лампи — будь-який під патрон Е27.
Світильник дає тепле, нейтральне, холодне світіння залежно від Вашого вибору. Т.к. фасадний світильник обладнаний одним патроном Е27.
Корпус світильника виготовлений із міцного пластику.
Ступінь захисту IP54 передбачає надійний захист світильника від потрапляння пилу та вологи, тому його можна використовувати в будь-яких погодних умовах і в приміщеннях із підвищеною вологістю.
| країна виробник | Китай |
| тип освітлення |
для зовнішнього та внутрішнього освітлення |
| тип освітлення | стаціонарне |
| способ монтажа | настінний |
| матеріал корпусу | міцний пластик |
| колір корпусу | чорний |
| напруга | 230 В |
| тип живлення | мережа |
| цоколь | немає |
| кількість в пакованні | 1 шт |
| ступінь захисту | IP54 |
| пиловологозахищена кришка | є |
| тип світильника | накладний |
| ширина | 10 см |
| висота | 23 см |
| довжина | 10 см |
|
1
|
Ми працюємо не перший рік і маємо багато постійних клієнтів. |
|
2
|
Нас рекомендують як відповідального та надійного продавця. |
|
3
|
Наш товар має ідеальне співвідношення ціни та якості. |
|
4
|
Надається гнучка система знижок на гуртові закупки. |
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник або вибрати інший з асортименту каталог — товар є в наявності та доставляється до всіх регіонів України службами логістики!
Подивитися інші вуличні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g87766162-fasadnye-arhitekturnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | E27 |