








2 116 ₴
Показати оптові ціниПідвіс-люстра з білим матовим плафоном на дроті завдовжки 150 см. Мінімальна 37 см. Довжина дроту може регулюватися.
Діаметр матового скляного плафона 20 см.
Цоколь Е14 E27.
Корпус — метал.
Ідеально підходить у будь-яке приміщення. Це може бути як освітлення площ у кафе та ресторанах, так і в будь-якому домашньому інтер'єрі . Ідеально підходить для освітлення барних стійок, журнальних столиків і кухонних столів. Зазвичай у дизайнерському рішенні для освітлення барної стійки використовується від 1 до 3 плафонів. Вони допоможуть створити затишок і теплоту у Вашому домі. Підвісивши цей світильник, у Ви получите дуже стильне інтер'єр — дизайнерське рішення.
| Колір корпусу | латунь |
| Колір плафона | білий матовий |
| Розмір паковання | 38х38х35 см |
| Вага | 2 кг |
| Максимальна висота підвісу | 150см |
| Мінімальна висота підвісу | 37 см |
| Цоколь | Е27 |
| Розмір плафона | 20см |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Ширина | 30см |
| Довжина: | 30см |
Люстра матиме гарний вигляд з такими лампами:


Є можливість замовити кілька плафонів підвішених на прямій круглій або фігурній основі (2,3 шт)
Чекаємо ваших замовлень!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2000 г |
| Висота | 150 см |
| Діаметр | 20 см |
| Діаметр стельової чаші | 100 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Площа освітлення | 10 кв.м (макс) |