

59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Lemanso LM3413 на сонячній батареї газонний садовий світильник
Цей світильник має корпус із пластику.
Має акумулятор всередині акумулятор 40мАг.
Увага! Заміна акумулятора здійснюється у міру виходу з ладу, але не рідше за раз в півроку.

ПЕРЕВАГИ:
! У нього дуже яскраве світіння
! 1 светодиод .
! Вночі світить дуже яскраво, заряду акумулятора вистачає на всю ніч.
! У світильнику стоїть акумулятор, що не вимагає постійної заміни батарейки
! Акумулятор заряджається від денного світла, навіть якщо немає сонця.
! Добре показав у будь-які погодні умови
! Дає гарний візерунок на рівну поверхню в темну пору доби.
На зиму бажано світильник заносити в приміщення, акумулятор не любить мінусових температур. Отже, світильник слугуватиме тривалий час.
Пройшовши за посиланням, можна подивитися інші аналогічні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g3888356-gazonnye-svetilniki-solnechnoj
Замовити Lemanso LM3413 на сонячній батареї газонний садовий світильник

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банку за самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Колір світіння | Білий |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 1.2 В |
| Потужність | 0.4 Вт |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Вага | 140 г |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Джерело світла | LED module |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Діаметр | 3.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Датчик руху | Ні |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Стиль виконання | Бароко |