



3 600 ₴
Світильник з прозорими кулями, у які вбудовані світлодіоди.
Корпус подовженої форми на 8 плафонів.
Стане гідною прикрасою будь-якого інтер'єру.
| висота люстри |
20-40 см (регулюється)
|
| кріплення | монтажна планка 45*8 см |
| довжина | 110 см |
| корпус |
метал кольору білого
|
| плафон |
скло прозоре |
| колірна температура світлодіодів |
За посиланням можна подивитися інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/g37365053-lyustry-bra-lyustry
Наші переваги:
! вигідні ціни для гуртових клієнтів
! великий вибір продукції (частина товару поки що не представлена в інтернет-магазині)
! якісний товар
! надсилання товару всією Україною будь-яким зручним для Вас перевезенням
! консультація й підбору та під'єднанню продукції за Вашими побажаннями
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма | Лінійна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |