
238 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Стельовий точковий світильник-циліндр LNV GU10 — прекрасне рішення для створення стильного інтер'єру. Може використовуватися для декоративної підсвітки торгових і адміністративних приміщень, кафе, ресторанів, готелів, офісів, а також для домашнього інтер'єру, наприклад для освітлення кухні або передпокої в якості основного освітлення або додаткового підсвічування.
Основа світильника зручно з'єднується з корпусом за допомогою різьблення. Корпус виконаний з алюмінію, завдяки чому відрізняється міцністю і стійкий до корозії.
Світильник має захисне заземлення, що відповідає українським і європейським стандартам електробезпеки.
|
За зовнішнім виглядом являє собою цілісну конструкцію без зазорів, тому що спеціальне знімне кільце перекриває контури лампи. |
|
|
Має ультрамодний дизайн і підходить для всіх видів стель (гіпсових, натяжних, пластикових та інших). |
|
|
Оснащений патроном GU10, що дозволяє підібрати необхідну яскравість лампи та температуру світіння. |
|
|
Доповнений клемником для швидкого підключення до електромережі та захисним заземлюючим контактом. |
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2
|
Доступні ціни та знижки на оптові закупівлі. |
|
3
|
Консультація менеджера з усіх питань. |
|
4
|
Кілька зручних способів оплати замовлення. |
| Тип світильника | Точковий |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Тип лампи | Mr 16 |
| Тип цоколя | Gu 10 |
| Напруга мережі | 230 V |
| Колір корпусу | чорний |
| Виробник | Китайча |
| Країна виробника | Китай |
| Габарити | 60*110 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
В інтернет-магазині «Світлотехніка !!!» ви можете придбати даний світильник по максимально низькій ціні — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Подивитись асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye
До цього світильника можна придбати світлодіодні лампи: https://svetotechnika.com.ua/g85540564-lampyferongu10
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал, Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 100 |
| Ширина | 60 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 50 |
| Спосіб монтажу | На стелю |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення | накладний світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |