
295 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Стельовий поворотний точковий світильник-циліндр LNV 10W — прекрасне рішення для створення стильного інтер'єру. Може використовуватися для декоративної підсвітки житлових, торгових і адміністративних приміщень, кафе, ресторанів,, а також у домашньмк інтер'єрі. Завдяки поворотному механізму, його можна використовувати як основне джерело світла або для підсвічування (світло направляти точково на певний об'єкт або створити основне освітлення, направивши промені один за одним). Корпус світильника виконаний з алюмінію, завдяки чому він відрізняється міцністю та стійкий до корозії.
|
За зовнішнім виглядом являє собою цілісну конструкцію без зазорів, тому що спеціальне знімне кільце перекриває контури лампи. |
|
|
Має ультрамодний дизайн і підходить для всіх видів стель (гіпсових, натяжних, пластикових та інших). |
|
|
Кільце з акрилу створює ефект декоративного світінння |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі значно збільшують ресурс роботи світильника (до 50 000 годин). |
|
Зручно регулюється напрямок світлового променю: на 350° по горизонтальній осі, на 105° по вертикальній. |
|||||||||||||||||||||||||||||||
Чому зручно замовляти товар у нас?
В інтернет-магазині «Світлотехніка !!!» ви можете придбати даний світильник по максимально низькій ціні — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики! Подивитись асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye Як купити світлодіодний світильник LNV 10W (точковий накладний чорний)
Оформити замовлення на сайті або по телефону Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення Оплата зручним способом Доставка обранним способом |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 10 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 180~250 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 560 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | LED module |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 172 см |
| Діаметр | 55 см |
| Довжина | 172 см |
| Ширина | 55 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Спосіб монтажу | На стелю |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |