



337 ₴
Показати оптові ціниLNV 30W — трековий світлодіодний світильник, який може використовуватися в якості основного освітлення або для підсвічування окремих об'єктів. Широко застосовується для освітлення рекламних конструкцій, торгових площ, виставкових залів, бутиків, адміністративних приміщень, кафе, ресторанів, готелів, а також у домашньому побуті.
Встановлюється на трекову систему за допомогою спеціального кріплення на корпусі світильника. Переміщення світильника по всій довжині шинопроводу дозволяє висвітлювати різні об'єкти.
Дозволяє заощадити до 70% електроенергії порівняно з галогенними лампами.
Міцний корпус з алюмінію та якісні електронні комплектуючі забезпечують тривалий ресурс роботи у 50000 годин.
|
Декоративні шторки дозволяють додатково обмежувати розсіювання світла для точнішого його напрямку. |
|
|
Завдяки нейтральному світінню, не спотворює природний колір об'єкта. |
|
|
Зручно регулюється напрямок світлового проміня:у вертикальній площині на 90°, у горизонтальній — на 350° градусів. |
|
|
Монтується на трекову систему за допомогою спеціального кріплення на корпусі світильника. |
Подивитись асортимент трекових світильників: https://svetotechnika.com.ua/g98759828-trekovye-svetilniki
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
На товар поширюється офіційна гарантія від виробника (1 рік). |
|
4
|
Кілька зручних способів оплати (вказані на сайті). |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» пропонує великий вибір трекових світлодіодних світильників за вигідною ціною — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність | 30 Вт/год |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Кут свічення | 35 град. |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 900 г |
| Висота | 260 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |