


426 ₴
Показати оптові ціни
Стельовий неповоротний точковий світильник-циліндр Feron ML330 — прекрасне рішення для створення стильного інтер'єру. Може використовуватися для інтер'єрного підсвічування житлових, торгових та адміністративних приміщень, кафе, ресторанів, готелів та ін. Корпус світильника виготовлений з алюмінію, завдяки чому він вирізняється міцністю й не схильний до корозії.
Вставка з матового акрилу створює ефект декоративної підсвітки.
|
За зовнішнім виглядом являє собою цілісну конструкцію без проміжків, оскільки спеціальне знімне кільце перекриває контури лампи. |
|
|
Має ультрамодний дизайн і підходить для всіх типів стель (гіпсових, натяжних, пластикових та інших). |
|
|
Обладнаний патроном GU10, що дає змогу підібрати необхідну яскравість лампи та температуру світіння. |
|
|
Доповнений клемником для швидкого під'єднання до електромережі та захисним заземлювальним контактом. |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
Чому зручно замовляти товар у нас?
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики! Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye До цього світильника можна придбати світлодіодні лампи: https://svetotechnika.com.ua/g85540564-lampyferongu10 Як купити стельовий світильник-циліндр LNV (GU10, чорний поворотний точковий циліндр)
Оформити замовлення на сайті або телефоном Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів Оплата зручним способом Доставка обраним способом
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал, Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 185~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 390 см |
| Діаметр | 55 см |
| Довжина | 204 см |
| Ширина | 55 см |