
59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Etron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 110 град. |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | GU10 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 65 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 49 мм |
| Висота (мм) | 49 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 720 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма лампочки | MR16 |