



97 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодний світильник Feron є аналог світильників типу downlight. Використання светодиодного светильники дають змогу сэкономити 90% електроенергії, порівнюючи со світильниками в яких використовуються лампи розжарювання, понад 50%, порівнюючи з тими, у яких використовуються енергоощадні лампи.
Мають великий ресурс роботи, завдяки використанню передових технологій виробництва, сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - у ньому немає інфрачервоних и УФ-випромінювання.
Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерцаний і відблисків. Це створює комфортні умови як для роботи, так і для відпочинку. Світильник дуже простий у під'єднанні та монтажі.
Світлодіодні світильники TM Feron — це сучасний надійний продукт високого якості для освітлення житлових, адміністративно-офісних, торгових, громадських та ін. приміщень.
Основні характеристики:
| Тип драйвера | виносний |
| Потужність | 8-18W |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Напруга | 230V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | пів року |
Також є й інші моделі вбудовуваних білих світлодіодних панелей світильників : https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetilniki-svetodiodnye-vstraivaemye

Одягаємо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банку за самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Колір | Білий |