


228 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Аналогічні товари:https:/svetotechnika.com.ua/g87182084-svetodiodnye-lampy-g13
| ширина | 1500 мм |
| діаметр | 26 мм |
| потужність | 22W |
| напруга | 230V |
| цоколь | G13 |
| колірна температура | 64000К |
| світловий потік | 2000Lm |
| кут світіння | 120 |
| гарантія | 1 рік |
Світлодіодна лампа типу Т8 — аналог люмінесцентних ламп типу Т8 .
Використання такої LED-лампи дає модернізувати люмінесцентні світильники різних типів (як побутового, так і адміністративно-промислового призначення) и заощадити до 50% електроенергії по проти з люмінесцентними лампами.
Має тривалий ресурс роботи у 25 000 годин.
Це екологічна та надійна лампа, яка миттєво вмикається й працює без мерехтінь і шума.
Важливо! Перед монтажем лампи-со світильника мають бути видалені стартер, дросель і конденсатор, оскільки лампа має вмонтовані всі необхідні для роботи елементи.
Подивитися інші типи ламп:https:/svetotechnika.com.ua/g87182084-svetodiodnye-lampy-g13

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальна колірна температура | 6400 К |
| Потужність | 22 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | G13 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 170 Вт |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 26 мм |
| Діаметр трубки | 26 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1500 лм |