





136 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодний світильник Feron LN7 вбудований 3W 4000K (колір основи — золото)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість в наборі | 20 шт. |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 150 лм |
| Світловіддача | 50 лм/Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Кругла |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Вбудовуваний розмір мм. | 60 |
| Гарантія роках | 1 |
| Комплектація | Світлодіодний модуль |
| Максимальна робоча температура | 40 Градуси С |
| Мінімальна робоча температура | 1 Градуси С |
| Потужність світлодіодів в W | 3 |
| Колір кристала | Матовий |
| Колір основи | Золото |
| Колірна температура світлодіодів | 4000 До |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Діаметр врізного отвору | 60 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |