

446 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціниШироко використовується як у домашніх умовах, так і в господарстві, оранжереях, парниках тощо.
Є можливість послідовного увімкнення в лінію.
Світильник безпечний для всіх видів рослин. Підходить для розсади рослин!
Шнур для під'єднання в розетку до комплекту не входить! У комплекті тільки хвіст для під'єднання до дротів мережі 220 вольтів!
| потужність | 18W |
| фотонний потік | 15,5 мкмоль/с |
| колір світіння | спектр фотосинтез |
| розмір | 1188*35*27 мм |
| ступінь захисту | IP40 |
| матеріал корпусу | пластик білий PC |
| матеріал розсіювання | пластик прозорий ABS |
. .
Шнур до комплекту не входить
за посиланням можна подивитися інші фітосвіти: https://svetotechnika.com.ua/g84975828-fito-svetilniki

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunlight |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1200 мм |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Основні | |
| Напруга | 230 |
| Користувацькі характеристики | |
| Споживана потужність (W) | 18 |