



222 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
ARDERO AL5020 38W 6500K cвітдіодний лінійний світильник плазма 120 см — професійний світлодіодний світильник, призначений для освітлення адміністративних, складських і виробничих приміщень, торгових майданчиків, коридорів, сходових пролітів, АЗС та інших місць, де потрібне якісне освітлення без відблисків і мерехтіння.
|
Простий у монтажі (кріпиться саморізами на залізні дужки); |
|
|
Має високі показники світлового потоку; |
|
|
Миттєво вмикається, надійно працює у разі частого увімкнення/вимкнення; |
|
|
Немає мерехтіння, ультрафіолетове й інфрачервоне випромінювання; |
|
Дає змогу заощадити до 50% електроенергії (порівнюючи зі звичайними люмінесцентними світильниками ЛПО 2*36); |
|
|
Витримує короткочасні перепади напруги; |
|
|
має тривалий термін експлуатації: 30 000 годин; |
|
|
Не вимагає спеціальної утилізації, оскільки не містить важких металів і ртуті. |
| виробник | ARDERO |
| робоча напруга | 230 V / 50 hz |
| потужність | 38W |
| тип світлодіодів | 5730SMD |
| світловий потік | 2520 Lm |
| колірна температура | 6500 К |
| матеріал корпусу | алюміній, полікарбонат |
| ступінь захисту | IP20 |
| розміри | 1190Х60Х22 мм |
| термін експлуатації | 30 000 годин |
| гарантія | 1 рік |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й організувати оперативну доставку.
У продажу є інші типи лінійних світильників: https://svetotechnika.com.ua/g85090961-linejnye-svetodiodnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 38 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Колотий лід |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Форма рефлектора | Прямокутна |