





5 759 ₴
Показати оптові ціни
| Колір корпусу | Білий, Зелений, сірий |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Вага 5 елементів/8 елементів | 1,4кг/2,4кг |
| Світлова температура | 3000К, 4500К, 6000К |
| Розмір плафона | 20см |
| Матеріал корпусу | Метал, дерево |
| Тип кріплення | Точково в кожному плафоні |
| Потужність | 43 ватт |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/ua/g82980597-lyustry-loftmodern
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал, натуральне дерево |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір | Різні кольори |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Зелений, Сірий |
| Колір плафона | Сірий, Зелений, Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1400 г |
| Діаметр | 20 см |
| Довжина | 75 см |
| Ширина | 52 см |