



2 661 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Камінь, Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність | 2 Вт/год |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 250 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Чашка |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Золотистий |
| Колір світіння | Теплий |
| Колірна температура | 3000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2300 г |
| Висота | 400 мм |
| Діаметр | 260 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 260 мм |