







5 400 ₴
Показати оптові ціни
Підвісні люстри в стилі "лофт" — дуже популярний тип стельових світильників для приміщень із середньою або високою стелею. Ці світильники підійдуть для кухні, передпокою і ванної, для спальні та просторого залу, для кафе, ресторану та будь-якого громадського закладу. Люстра виготовлена з металу, обладнана десятьма скляними плафонами під патрон G9.
Залежно від потужності вставлених ламп може освітити приміщення від 18 до 25 кв.м.

| загальна висота люстри | 33 см |
| рекомендована площа освітлення | 25м.кв. |
| діаметр стельового кріплення | 44 см |
| діаметр плафона | 12 см |
| тип цоколя | G9 |
| матеріал корпусу | метал кольору чорного кольору |
| матеріал плафона | скло матове |
| тип кріплення | нічна планка |
| робоча напруга | 230V |
| лампочки в комплекті | немає |
| розмір паковання | 46х46х37 см |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Світлодіодні лампи для цієї люстри: https://svetotechnika.com.ua/g85540154-lampyferong9
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g37365053-lyustry-lyustry-podvesy
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інший тип цоколя | G9 |
| Кількість джерел світла | 11 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3000 г |
| Висота | 33 см |
| Діаметр | 44 см |
| Діаметр стельової чаші | 100 см |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 44 см |