



4 217 ₴
Показати оптові ціниБра люстра з плафонами чорно-білим візерунком. WA 223 BK
Використання світлодіодної технології дає змогу заощадити електроенергію, світильник миттєво вмикається й дає рівне світіння без шкідливого мерехтіння та пульсації.
Кріпиться на стіну за допомогою монтажної планки та саморізів.
Підходить як для великих, так і для маленьких приміщень.

| Довжина: | 66 см |
| Ширина | 35 см |
| Колір корпусу | золотий |
| Колір плафонів | чорний |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Вага | 5кг |
| Цоколь | Е14 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Кількість ламп | 2 |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й організувати оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 10 Вт/год |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1250 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5000 г |
| Висота | 660 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 350 мм |