



1 103 ₴
Показати оптові ціниОсобливість: може бути як настінний світильник, і стельовий.
Світлодіодний настінний світильник у сучасному стилі. Може використовуватися для освітлення передпокою, кухні, кімнати, офісу, кафе, готелю і т.д.
Має приємне для очей нейтральне світіння без шкідливої пульсації.
Кріпиться до стіни чи стелі за допомогою монтажної планки.
| Висота: | 15см |
| Ширина | 20см |
| Колір корпусу | золотий |
| Відступ від стіни | 20см |
| Цоколь | GU10 |
| Розмір плафона | 12см |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Кількість ламп | 3 |
|
1 |
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2 |
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3 |
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4 |
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й організувати оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом

.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Циліндр |
| Потужність | 10 Вт/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 3500 лм |
| Колірна температура | 4000К |
| Колір плафона | Білий, Білий матовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Вага | 1200 г |