




301 ₴
Показати оптові ціниСерія многоматричных світлодіодних прожекторів ТМ Feron виконані з використанням виробником нових економічних технологій,
з збереженням показників і стандартів якості, що дозволило отримати більш конкурентоспроможну вартість прожекторів.
Має тривалий режим роботи 30000 годин, завдяки високоякісному драйверу і сучасним електронним компонентам.
Використання світлодіодного прожектора дозволяє заощадити до 80% електроенергії в порівнянні з традиційними, застарілими прожекторами.
Вузький корпус виконаний з литого під тиском алюмінію і закаленого ударостійкого силікатного скла.
Завдяки вузькому корпусу, його можна монтувати в ніші невеликої глибини і важкі для монтажу місця.
Подивитися інші моделі прожекторів:https://svetotechnika.com.ua/g2154039-prozhektor-svetodiodnyj
| Загальні характеристики: | |
| Тип харчування | Мережа |
| Тип світлодіодів | 2835SMD |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Основні характеристики | |
| Напруга | 230V |
| Потужність | 10W |
| Світловий потік | 1200Lm |
| Колірна температура | 6400K |
|
Довжина Висота Ширина |
4,6 см 12,5 см 11,7 см |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Кількість в упаковці | 1 |
В ящику 1
Замовити Світлодіодний прожектор Feron LL-991 10W 6400К

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість світлодіодів | 15 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Світловіддача | 60 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Колірна температура | 6400К |
| Цоколь | LED module |
| Потужність випромінювання | 1200 Вт/м |
| Ресурс роботи в годинах | 30000 |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Висота | 11.4 см |
| Довжина | 12.1 см |
| Ширина | 2.6 см |