





9 783 ₴
Показати оптові ціниКріпиться до стелі за допомогою монтажної планки.

| Колір корпусу | чорний |
| Колір плафона | прозорий |
| Діаметр кільця | 54см |
| Вага | 3,8кг |
| Максимальна висота підвісу | 80см |
| Мінімальна висота підвісу | 30см |
| Цоколь | G9 |
| Розмір плафона | 10 см 8 см 12 см |
| Матеріал корпусу | метал |
| Тип кріплення | Монтажна планка, 2троса |
| Кількість ламп | 15 |
|
Практична, зручна, проста в монтажі. |
|
|
Завдяки оригінальному дизайну модель стане прикрасою як сучасного, так і класичного інтер'єру. |
|
|
Плафони з прозорого скла добре пропускають світло та створюють яскраве рівне освітлення. |
|
|
Регулювання висоти підвісу дає змогу красиво вписати люстру в інтер'єр |
Світлодіодні лампи для люстри:
Подивитися інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/g37365053-lyustry-bra-lyustry
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 15 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3800 г |
| Висота | 15 см |
| Діаметр | 54 см |
| Довжина | 54 см |
| Ширина | 54 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 80 см |
| Мінімальна висота підвісу | 30 см |