




3 927 ₴
Показати оптові ціниНа корпусі рівномірно розташовані 6 плафонів із кольорового скла.
Кріпиться до стелі за допомогою монтажної планки.

| Висота | 26 см | |
| Ширина | 75см | |
| Колір основи | чорний латунь | |
| Колір плафона | прозорий | |
| Вага | 2 кг | |
| Цоколь | Е27 | |
| Розмір плафона | 12 см | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 12 см | |
| Тип кріплення | монтажна планка | |
| Кількість ламп | 6 | |
| Розмір паковання |
|
|
Практична, зручна, проста в монтажі. |
|
|
Завдяки оригінальному дизайну модель стане прикрасою будь-якого інтер'єру. |
|
| Приємне для очей світло | |
|
Стандартний патрон Е27 дає змогу вибрати будь-який тип лампи |
Світлодіодні лампи для люстри: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy
Подивитися інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/g37365053-lyustry-bra-lyustry
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Прозорий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь, Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2000 г |
| Висота | 30 см |
| Діаметр | 75 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Довжина | 75 см |
| Ширина | 75 см |