



9 959 ₴
Показати оптові ціниСучасна модель для вільного простору, високих стель або освітлення над робочою зоною, обіднім столом і між сходами в будинках на 6 плафонів у корпусі метал чорного кольору.
Дизайн люстри зроблений у сучасному стилі з плафоном у формі спота на дві лампи.
Є можливість регулювання напрямку плафона.
В одному плафоні дві лампи, одна спрямована вгору, інша вниз, цоколь GU 10.

| Довжина: | 65 см |
| Ширина | 65 см |
| Розмір паковання | 70х70х11см |
| Колір корпусу | чорний |
| Вага | 4кг |
| Максимальна висота підвісу | 200см |
| Мінімальна висота підвісу | 30см |
| Цоколь | GU10 |
| Розмір плафона | 22 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Кількість ламп | 12 |
Різновиди можна подивитися за посиланням:
1. Зателефонувати телефоном +38-050-565-45-37 і залишити замовлення у усній формі.

Вигідна покупка
Чекаємо ваших замовлень!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 12 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 9000 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Золото |
| Колір плафона | Чорний, Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4100K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4000 г |
| Висота | 22 см |
| Діаметр | 65 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 65 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 200 см |
| Мінімальна висота підвісу | 30 см |