



8 705 ₴
Показати оптові ціниЦя модель люстри представлена у двох варіаціях: 6 і 9 спотів-плафонів із цоколем GU10.
Діаметр металевого кільця — 70 см.

| Колір корпусу | чорний | |
| Колір плафона | латунь | |
| Вага | 4,85кг | |
| Максимальна висота підвісу | 150см | |
| Мінімальна висота підвісу | 20см | |
| Цоколь | GU10 | |
| Розмір плафона | 15х6 см | |
| Розмір монтажної планки | 12 см | |
| Тип кріплення | монтажна планка | |
| Кількість ламп | 6 | |
| Розмір паковання |
|
Чекаємо ваших замовлень!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Латунь |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4100K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4850 г |
| Висота | 15 см |
| Діаметр | 70 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 150 см |
| Мінімальна висота підвісу | 20 см |