



Відправка з 12 квітня 20263 300 ₴
Показати оптові ціниПідвісна люстра виготовлена в незвичайному стилі чорного кольору у корпусі з металу. Прикрашають її форма та креативне внутрішнє оздоблення плафона в золотистому кольорі.
Діаметр плафона 35 см. Висота підвісу світильника регулюється до 180 см, що дає змогу створювати композиції з декількох однакових підвісів, а також комбінації з іншими моделями.
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2056308292-podves-28861hr-hrom.html
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2179586333-svetilnik-podvesnoj-manta.html
У моделі застосовується світлодіодна лампочка з цоколем Е27, зробити її заміну можна самостійно.
Світлова температура залежить від обраної світлодіодної лампочки та ваших смаків.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна подивитися інші світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy


| Колір корпусу | білий |
| Матеріал корпусу | метал |
| Вага | 2,05кг |
| Максимальна висота підвісу | 180см |
| Мінімальна висота підвісу | 30см |
| Цоколь | E27 |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Діаметр плафона | 35 см |
| Кількість ламп | 1 |
| Розмір паковання | 41х41х41см |
| Довжина: | 35 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 30см |

Ченемо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Золото |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2050 г |
| Висота | 30 см |
| Діаметр | 35 см |
| Діаметр стельової чаші | 10 см |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 35 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 180 см |
| Мінімальна висота підвісу | 30 см |