



5 294 ₴
Показати оптові ціниЦей підвіс складається з круглого подвійного корпусу, у якому поєднуються латунні металеві вставки та світлодіодна кругла гнучка стрічка.
Завдяки своєму дизайну ця модель може бути використана як у кафе, ресторанах, так і в будинку, у креативних просторах, шоу-румах.
Ця модель представлена в корпусі двох кілець діаметром 25 см загальною висотою корпусу 50 см.

| Висота | 50см |
| Ширина | 25 см |
| Колір корпусу | латунь |
| Вага | 1,5кг |
| Розмір стельової основи | 10х5 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Максимальна висота підвісу | 170см |
| Мінімальна висота підвісу | 55 см |
| Цоколь | LED |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Потужність | 28W |
Чекаємо ваших замовлень!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність | 28 Вт |
| Потужність лампи | 28 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1500 г |
| Висота | 50 см |
| Діаметр | 25 см |
| Діаметр стельової чаші | 10 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 25 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 170 см |
| Мінімальна висота підвісу | 55 см |