




11 606 ₴
Показати оптові ціниЛюстра — дивовижне та реальне в одному дизайні. Цей світильник вирізняється сферичним дизайном плафона, що схожий на об'ємну хмару, що ширяє під стелею. Смілива форма світильника посилюється завдяки тексутрному покриттю гіпсового плафона.
Гіпс природний матеріал завжди був і тривалий час буде незамінним у будівництві та оздобленні інтер'єрів. І сфера його застосування активно розширюється в інтер'єрному освітленні. Матеріал дуже гнучкий в обробці дає змогу створювати нетривалі унікальні форми.
Гіпс не горить. Загалом. Водночас досить довго нагрівається і погано передає температуру далі, на навколишні його елементи та матеріали.
Світильник виготовлений в оригінальній формі з гіпсу з фактурою на підвісі, в якому джерелом світла є світлодіодна лампа з цоколем E27. Таку лампочку можна замінити самостійно.
Світильник може бути використаний як окремий елемент декору, а також доповнювати або створювати креативні композиції з моделями цієї серії або з іншими серіями моделями і квітами.
Підходить для розміщення на стелі у вітальні, передпокою, коридорі, кухні, спальні, дитячий у стилі модерн.
Висота підвісу світильника регулюється до 165 см, що дає змогу створювати композиції з декількох однакових підвісів. Завдяки конструкції світло є не спрямованим.
Потужність і світлова температура залежить від ваших смаків під час вибору моделі лампочки.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye

| Довжина: | 50см |
| Ширина | 40см |
| Вага | 3,7 кг |
| Розмір стельової основи | 10х2см |
| Максимальна висота | 165см |
| Мінімальна висота | 25 см, 35 см |
| Цоколь | E27 |
| Матеріал корпусу | гіпс/метал |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Колір | білий |
| Кількість ламп | 1 |
| Розмір паковання | 53х46х35 см |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E14 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | гіпс |
| Матеріал плафона, підвісок | Гіпс |
| Потужність | 10 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма плафона | Півсфера |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4100 г |
| Висота | 55 см |
| Діаметр | 50 см |
| Діаметр стельової чаші | 12 см |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 50 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 165 см |
| Мінімальна висота підвісу | 45 см |
| Цоколь | E27 |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Круглий |