



8 106 ₴
Показати оптові ціниЛюстра з ведмежатами на 3 лампи. 150 мм 200 мм 250 мм
У серії Bear Balloons представлені бра, підвісні світильники в декількох розмірах і люстра на 3 плафони.
Матеріал ведмедиків — гіпс, матеріал плафонів — органічний пластик.
| Довжина: | 50см | |
| Висота | 55 см | |
| Ширина | 50см | |
| Колір корпусу | білий | |
| Колір плафона | білий матовий | |
| Цоколь | Е27 | |
| Розмір плафона | 15 см 20 см 25 см | |
| Розмір монтажної планки | 48 см | |
| Тип кріплення | хрестовина | |
| Кількість ламп | 3 | |
| Розмір паковання |
|
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент:
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик, шкіра |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 2800 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3500 г |
| Висота | 55 см |
| Діаметр | 50 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |