



8 705 ₴
Показати оптові ціни
Надійний вбудований драйвер і сучасні електронні комплектуючі забезпечують стабільну роботу люстри.

| Колір корпусу | золотий |
| Вага | 2,3кг |
| Світлова температура | 3000К,4500К,6000К |
| Максимальна висота підвісу | 180см |
| Мінімальна висота підвісу | 10см |
| Колір кришталю | прозорий |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Тип кріплення | хрестовина |
| Потужність | 20W |
| Розмір паковання | 66х66х10 см |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент:
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал/скло |
| Потужність | 20 Вт |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2000 г |
| Висота | 40 см |
| Діаметр | 60 см |
| Діаметр стельової чаші | 180 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |