









1 937 ₴
Показати оптові ціни
Підвіс золотий із білим матовим плафоном 20см E27 E14 Довжина підвісу максимальна 175 см. Мінімальна 55 см. Може регулюватися. Довжина планки 10 см
Діаметр скляного матового білого плафона 20 см.
Цоколь Е27 Е14
Корпус-метал.
Ідеально підходить у будь-яке приміщення. Це може бути як освітлення площ у кафе та ресторанах, так і в будь-якому домашньому інтер'єрі .
Підвіс може застосовуватися для освітлення барних стійок, журнальних столиків та кухонних столів. Зазвичай у дизайнерському рішенні для освітлення барної стійки використовується від 1 до 3 плафонів. Вони допоможуть створити затишок і теплоту у Вашому домі. Підвісивши цей світильник, у Ви получите дуже стильне інтер'єр — дизайнерське рішення.
Є можливість замовити кілька плафонів підвішених на прямій круглій або фігурній основі (2,3 шт.)
Висота підвісу регулюється.
| Колір корпусу | латунь | |
| Колір плафона | білий матовий | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 3кг | |
| Максимальна висота підвісу | 175 см | |
| Мінімальна висота підвісу | 48 см | |
| Цоколь | Е27,E14 | |
| Розмір плафона | 20см | |
| Розмір монтажної планки | 10см | |
| Довжина: | 20см | |
| Ширина | 20см | |
| Висота | 55 см |

Замовити: Підвіс золотий із білим матовим плафоном 20см E27 E14

Чекаємо ваших замовлень!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт), E14 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма | Кругла |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3000 г |
| Висота | 55 см |
| Діаметр | 15 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Основні | |
| Потужність | 10 |
| Напруга | 220 |
| Площа освітлення | 20 кв.м (макс) |