
744 ₴
Показати оптові ціниПереваги світлодіодного прожектора LL1100 :
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 9000 лм |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Висота | 21.7 см |
| Довжина | 25.4 см |
| Ширина | 3.3 см |