




7 678 ₴
Показати оптові ціниГіпс природний матеріал завжди був і тривалий час буде незамінним у будівництві та оздобленні інтер'єрів. І сфера його застосування активно розширюється в інтер'єрному освітленні. Матеріал дуже гнучкий в обробці дає змогу створювати нетривалі унікальні форми.
Гіпс не горить. Загалом. Водночас досить довго нагрівається і погано передає температуру далі, на навколишні його елементи та матеріали.
Світильник виготовлений в оригінальній формі з гіпсу з фактурою на підвісі, в якому джерелом світла є світлодіодна лампа з цоколем E27. Таку лампочку можна замінити самостійно.
Світильник може бути використаний як окремий елемент декору, а також доповнювати або створювати креативні композиції з моделями цієї серії або з іншими серіями моделями і квітами.
Підходить для розміщення на стелі у вітальні, передпокою, коридорі, кухні, спальні, дитячий у стилі модерн.
Висота підвісу світильника регулюється до 165 см, що дає змогу створювати композиції з декількох однакових підвісів. Завдяки конструкції світло є не спрямованим.
Потужність і світлова температура залежить від ваших смаків під час вибору моделі лампочки.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye

| Довжина: | 40см | |
| Ширина | 30см | |
| Вага | 3,5кг | |
| Розмір стельової основи | 10х2 см, 12х2 см | |
| Максимальна висота | 165см | |
| Мінімальна висота | 25 см, 35 см | |
| Цоколь | E27 | |
| Матеріал корпусу | гіпс | |
| Розмір монтажної планки | 10см,12 см | |
| Тип кріплення | монтажна планка | |
| Колір | білий | |
| Кількість ламп | 1 | |
| Розмір паковання |
|
Замовити: Люстра дизайнерський фактурний підвіс WABI-SABI E27 розмір плафона 40х30см гіпс

Ченемо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | гіпс |
| Матеріал плафона, підвісок | Гіпс |
| Потужність | 10 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Півсфера, Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3050 г |
| Висота | 45 см |
| Діаметр | 40 см |
| Діаметр стельової чаші | 12 см |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 40 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 165 см |
| Мінімальна висота підвісу | 45 см |
| Цоколь | E27 |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Круглий |