





Відправка з 12 квітня 202619 424 ₴
Показати оптові ціниДизайнерські підвісні світильники в стилі wabi-sabi — це справжня знахідка для тих, хто цінує природність, мінімалізм і гармонію в інтер'єрі.
Світильники мають плафони, виготовлені з текстурованого гіпсу, що створює унікальний ефект натуральної поверхні. Їхня асиметрична, опукла форма надає світильникам динамічності та характеру, роблячи їх яскравим акцентом у будь-якому приміщенні.
Світильники обладнані цоколем E27 на одну лампу, що робить їх універсальними та зручними у використанні. Їхній дизайн прекрасно доповнить інтер'єри у стилях мінімалізм, wabi-sabi, eco або loft, додаючи простору затишку та природної естетики.
Завдяки своїй текстурі та формі світильники створюють м'яке, приємне освітлення, яке ідеально підходить для віталень, кухонь, ресторанів и кафе.
Оригінальний зовнішній вигляд і можливість кастомізації перетворюють ці світильники на витвір мистецтва, що підкреслює індивідуальність вашого інтер'єру.

| Довжина: | 80см |
| Ширина | 65 см |
| Вага | 5,1кг |
| Розмір стельової основи | 10х2 см 12х2 см |
| Максимальна висота | 165см |
| Мінімальна висота | 25 см, 35 см |
| Цоколь | E27 |
| Матеріал корпусу | гіпс/метал |
| Розмір монтажної планки | 10см 12см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Колір | білий |
| Кількість ламп | 1 |

Ченемо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | гіпс |
| Матеріал плафона, підвісок | Гіпс |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 850 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Античний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма | Овал |
| Форма плафона | Трапеція, Піраміда, Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4100K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8000 г |
| Висота | 50 см |
| Діаметр | 80 см |
| Діаметр стельової чаші | 12 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 80 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 165 см |
| Мінімальна висота підвісу | 25 см |