



15 017 ₴
Показати оптові ціниДизайнерська люстра Circus Ago виготовлена в корпусі з металу чорного кольору з плафонами з органічного пластику.
У люстрі є можливість змінювати кут нахилу плафонів.
| Довжина: | 80см |
| Ширина | 80см |
| Колір | чорний |
| Розмір коробки | 87х87х14см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Максимальна висота підвісу | 175 см |
| Мінімальна висота підвісу | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 11см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Потужність | 42W(7Wх6) |
| Кількість плафонів | 6 |

Ченемо ваші замовлення!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Лампочка |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Полімер |
| Потужність | 42 Вт |
| Потужність лампи | 42 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 2500 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Багатогранна |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 80 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 175 см |
| Мінімальна висота підвісу | 45 см |