







550 ₴
Показати оптові ціниРізновиди можна подивитися за посиланням: https://svetotechnika.com.ua/g87870964-rozetki-tajmerom
Розетка з таймером призначена для увімкнення/вимкнення електричних приладів у мережі 230 В 50/60 Гц. в запрограмований проміжок часу.
У такий спосіб можна ввімкнути/вимкнути освітлення в приміщенні або підсвітку окремих об'єктів, нагріти або охолодження приміщення, увімкнути поливання газону та ін.
Має 16 комбінацій, які можна запрограмувати, вказавши необхідне час доби, а також 8 програм увімкнень і вимкнень, з мінімальним кроком за одну хвилину.
Здатний комутувати навантаження в мережі до 3600W. Резерв батареї (збереження всіх параметрів і часу) у разі вимкнення електроенергії на 100 годин.
Характеристики:
| Напруга живлення | 230 В |
| Робоча чистота | 50 ГЦ |
| Максимальне навантаження пристрою | 16 А |
| Мінімальне одночасне встановлення | 1 минута |
| Температура | від -10 до +40 °C |
| Точність | +-1 хвилина на місяць |
| Резервна батарея | Ni-MH 1.2 B |

Ченемо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість програм | 24 шт. |
| Наявність монітора | Так |
| Наявність розетки | 1 |
| Застосування таймера | Побутове, Для освітлення всередині приміщень, Для систем вентиляції та кондиціонування |
| Принцип роботи | Електронний |
| Тип | Тижневий |
| Форм-фактор | Корпус перехідника |
| Загальні | |
| Висота | 76 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 76 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна робоча температура | 0 °С |
| Потужність | 2800 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм, А | 16 |
| Живлення | Батарейки акумуляторного типу |
| Ширина | 78 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Ступінь захисту | IP20 |