


999 ₴
Показати оптові ціниАрхітектурна підсвітка фасадний світильник 2236 сірий колір 6 ватів
Фасадний світильник призначений для архітектурного підсвічування фасаду будинку, будівлі, паркану, балкона, тераси, елементів архітектурного комплексу тощо.
Поширює світло винятково в в площині стіни, не потрапляє у вікна та не створює дискомфорту для очей уночі.
Також може використовуватися і в домашньому інтер'єрі для бічної підсвітки.
Живлення світильника відбувається від мережі 220V.
Потужність лампи становить 6 w.
Світильник дає біле нейтральне світіння.
Корпус світильника виготовлений із металу.
Ступінь захисту IP54 передбачає надійний захист світильника від потрапляння пилу та вологи, тому його можна використовувати в будь-яких погодних умовах і в приміщеннях із підвищеною вологістю.
| країна виробник | Китай |
| тип освітлення |
для зовнішнього та внутрішнього освітлення |
| тип освітлення | стаціонарне |
| способ монтажа | настінний |
| матеріал корпусу | метал |
| колір корпусу | чорний |
| напруга | 230 В |
| тип живлення | мережа |
| потужність | 6W |
| ступінь захисту | IP54 |
| тип світильника | накладний |
| діаметр | 140 мм |
| відстань від стіни | 30 мм |
|
1 |
Індивідуальний підхід. |
|
2 |
Професійна консультація. |
|
3 |
Доставка у всі регіони України. |
|
4 |
Вигідні ціни для гуртових покупців. |
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник або вибрати інший з асортименту каталог — товар є в наявності та доставляється до всіх регіонів України службами логістики!
Подивитися інші вуличні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g87766162-fasadnye-arhitekturnye-svetilniki
|
1
|
Індивідуальний підхід. |
|
2
|
Професійна консультація. |
|
3
|
Доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Вигідні ціни для гуртових покупців. |
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!!» представлений великий вибір освітлювальних приладів, які відповідають сучасним технічним вимогам, мають прекрасний зовнішній вигляд і мають чудовий функціонал — оформити заявку на нашому сайті ви можете прямо зараз!
Подивитися інші вуличні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g87766162-fasadnye-arhitekturnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |