



26 775 ₴
Показати оптові ціниПредставляємо вам справжню перлину — класичну скляну люстру LADY.
Ця люстра стане справжньою окрасою вашого дому, наповнюючи його теплом і затишком.
Чудовий дизайн із незвичайним кольором каркаса та рясним використанням скла створює справді розкішну атмосферу.
Кожен кристал іскриться і переливається, немов дорогоцінний камінь, наповнюючи кімнату чарівним світлом
Люстра LADY — це не просто освітлення, а витвір світлового мистецтва, який підкреслить ваш бездоганний смак і створить неповторну атмосферу в будь-якому інтер'єрі.
Высокое якість матеріалів і виготовлення гарантує довгі роки бездоганної експлуатації.
Люстра налічує 48 ламп цоколя G4.
Під'єднується до джерела змінної напруги 230 В

| Довжина: | 80см |
| Ширина | 80см |
| Колір корпусу | латунь |
| Розмір паковання | 80х80х13см |
| Вага | 10,75кг |
| Розмір стельової основи | 15х4см |
| Максимальна висота підвісу | 125 см |
| Мінімальна висота підвісу | 25 см |
| Цоколь | G4 |
| Колір кристала | прозорий |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | хрестовина |
| Кількість ламп | 48 |

Ченемо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Лампочка |
| Кількість джерел світла | 48 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 192 Вт |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Античний |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | G4 |
| Форма | Кругла |
| Форма плафона | Кругла, Квітка |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10750 г |
| Діаметр | 80 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 80 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 125 см |
| Мінімальна висота підвісу | 25 см |