



4 743 ₴
Показати оптові ціниСтельовий LED світильник діаметром 600 мм на три колірні режими роботи з регульованими плафонами у формі спотів, які можуть спрямовувати потік світла
Споти можуть працювати окремим режимом, як додаткова підсвітка світлодіоди на три колірні режими роботи: теплий, холодний, нейтральний колірний режим
Потужність 54 вт./96 вт. окремо споти 10 Вт
Рекомендуємо на площу до 25 м кв.

| Довжина: | 62 см |
| Ширина | 50см |
| Колір корпусу | чорний |
| Розмір коробки | 58х58х12см |
| Вага | 2,3кг |
| Світлова температура | 3000 К 4500 К 6000 К 6000 К |
| Цоколь | GU10 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 20см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Пульт ДК | є |
| Кількість ламп | 2 |

Ченемо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Уся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2300 г |
| Діаметр стельової чаші | 200 см |
| Довжина | 62 см |
| Ширина | 50 см |